Yeni Anybus® Sviçleri (anahtarlama aygıtları) ve Kablosuz Yönlendiricileri-New Anybus switches and wireless routers

Anybus kablosuz sviç (anahtarlama aygıtı)

HMS Networks şirketi yetkilileri, yeni Anybus marka ürünlerini gelecek kuşak endüstriyel kablosuz iletişim için ve geleceğin kablosuz altyapılarına kapı açacak ürünler olarak sundular.

HMS Networks presented a new line of Anybus Switches and Wireless Routers stating that these products are to open door for next generation’s industrial wireless communication and infrastructure.

Anybus kablosuz yönlendirici

HMS Networks  şirketi yetkilileri, yeni Anybus marka ürünlerini gelecek kuşak endüstriyel kablosuz iletişim için ve geleceğin kablosuz altyapılarına kapı açacak ürünler olarak açıklıyorlar.  Ürünleri ile  ilgili ana özellikleri ise şöyle tanımlıyorlar: “Bu ürünler, 5G´nin gelmesine ve daha akıllı, esnek fabrika vizyonuna hazırlanılırken yüksek kapasiteyi ve güvenilirliği daha fazla mobiliteyle (hareketlilikle) ve kablosuz ağlarda daha az gecikme süreleriyle birleştiriyorlar. Fabrikalar git gide otomasyona geçerken ve esnekleşirken gerçek endüstriyel düzeyde mobiliteyse (hareketlilikse) sadece, sistemin bütün parçalarında sağlam kablosuz bağlantısıyla gerçekleştirilebilir. Anybus Katman 2 ve 3 Siviçleri (anahtarlama aygıtları) ve Kablosuz Yönlendiricileri yüksek kapasiteyi ve iletişimde daha az gecikme  sürelerini sunarak bu konuya eğiliyorlar. Ağ bölümlendirmesi, korunması, yedeklemesi ve veri trafiği analizi için gelişmiş özelliklerle Siviçler ((anahtarlama aygıtları) ve Kablosuz Yönlendiriciler, OT (operasyonel teknolojiler)  ve BT (Bilgi Teknolojleri) sistemleri arasında PROFINET ve EtherNet/IP gibi Ethernet protokollerini içerecek şekilde, yüksek düzeyde entegrasyona imkan tanırlar. Yeni hat, düzenleyici alanlardan bağımsız olarak Dünya çapında kullanılabilen LTE ve WLAN kablosuz yönlendiricileri içerir. Gelecek eklemeler, 5G´ye hazır hücre yönlendiricilerini de kapsayacaktır.  Anybus Kablosuz Yönlendiricileri, yüksek hızda WLAN ve LTE bağlantısına sahip endüstriyel uygulamaları hedeflemektedir. Gelişmiş yönlendirme işlevselliği, ağ bölümlendirmesine ve yaşamsal verilerin korunmasına imkân tanır. Geniş aralıktaki yedekleme teknolojileri kesintisiz operasyonu garanti altına alır. Sağlam tasarımı ve yüksek endüstriyel sıcaklık aralığı sayesinde ürünler çok çeşitli endüstriyel uygulamalara elverişlidir.  Akıllı Anybus L2 ve L3 Siviçleri  tam Gigabiti ve ultra yüksek iş hacmini sağlarlar. Çoklu yedekleme ve siber güvenlik özellikleri kullanıcılara oldukça güvenilir ve güvenli ağ inşa etme olanağı tanır.”

Anybus kablosuz sviç (anahtarlama aygıtı)

HMS Networks Ürün Müdürü Emma Sundh şu vurgulamayı yapıyor: İsteğimiz sadece endüstriyel düzeyde ağ donanımı tedarik etmek değil, aynı zamanda güvenli ve esnek ağ inşa etmek isteyen müşterilerimize bu çabalarında stratejik ortak olmaktır.

Bir cevap yazın